Nieudanie rozpoczęli rewanżową rundę spotkań piłkarze trzecioligowej Unii Tarnów. „Jaskółki” w wyjazdowym spotkaniu przegrały 0-3 (0-2) z Sokołem Sieniawa i spadły na czternaste miejsce w tabeli.

Mecz trzeciej ligi piłki nożnej: Unia Tarnów - Wisłoka Dębica

Gospodarze objęli prowadzenie w 20 min, gdy Mateusz Geniec wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Dawida Sojdy na Krystianie Majce. Dziewięć minut później było już 2-0, Mateusz Zając skapitulował bowiem po strzale główką Szymona Fereta. Tuż przed przerwą sędzia po faulu Mateusza Zająca po raz drugi wskazał na jedenasty metr, tym razem tarnowski bramkarz obronił jednak strzał Szymona Fereta.

Wynik meczu ustalił w 77 min, wprowadzony na boisku sześć minut wcześniej Mikołaj Jeż, kończąc kontrę Sokoła strzałem przy dalszym słupku.

Warto dodać, że w rundzie wiosennej w czwartej grupie trzeciej ligi rywalizuje siedemnaście zespołów. W środę, 1 marca z rozgrywek oficjalnie wycofał się bowiem liderujący po pierwszej rundzie, ŁKS Łagów.