Po kolejne zwycięstwa sięgnęły nasze seniorskie zespoły występujące w rozgrywkach prowadzonych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej.

Siatkarze MUKS Iskierka Tarnów

W drugiej lidze małopolskiej kobiet, UKS Jedynka Tarnów zmierzył się na wyjeździe z Akademią Powiatu Nowosądeckiego – Popradem. Po pierwszym wyrównanym secie, w dwóch kolejnych uwidoczniła się już przewaga tarnowianek, które ostatecznie wygrały 3-0 (25-23, 25-15, 25-19). Czwarta z rzędu wygrana pozwoliła UKS Jedynka na umocnienie się na pierwszym miejscu w tabeli grupy wschodniej.

W drugiej lidze małopolskiej mężczyzn, siatkarze MUKS Iskierki Tarnów, zagrali w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach z GKPS II Szymbark. Pierwsza partia padła łupem gospodarzy, w dwóch kolejnych górą byli przyjezdni. Po gładkiej wygranej w czwartym secie, tarnowianie poszli za ciosem, rozstrzygając na swoją korzyść również tie-break. Mecz zakończył się wygraną MUKS Iskierka 3-2 (25-20, 23-25, 21-25, 25-17, 15-10). Nasz zespół po sześciu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli, o trzy punkty ustępując pola MKS Ryglice, z którym w sobotę zmierzy się na wyjeździe w ostatnim meczu pierwszej rundy.