Dwóch 35-latków spotkało się na łuku drogi w Zalasowej. Zderzenie czołowe pojazdów spowodowało ich zniszczenia oraz blokadę drogi na kilkadziesiąt minut. Jeden z nich z urazem szczęki trafił do szpitala.

Tuż przed osiemnastą wczoraj (17.01) na drodze gminnej w Zalasowej kierujący fiatem 35-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do czołowego zderzenia z 35-letnim kierowcą dacii również mieszkańcem powiatu tarnowskiego. W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały wypchnięte poza drogę i zatrzymały się w rowach melioracyjnych po jej obu stronach. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe, straży pożarnej i karetki pogotowia. Ratownicy medyczni zabrali rannego kierowcę dacii do tarnowskiego szpitala z urazem twarzy, drugi kierowca pozostał na miejscu. Obaj byli trzeźwi. Droga w kierunku Woli Lubeckiej była kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowana.

Po sporządzeniu dokumentacji przez patrol ruchu drogowego tarnowskiej komendy oraz wykonaniu zdjęć z  miejsca zdarzenia sprawę będą prowadzić policjanci specjalizujący się w wypadkach komunikacyjnych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

  • zniszczone pojazdy po obu stronach drogi w tle światła pojazdów obsługujących zdarzenie
  • zniszczony biały samochód w rowie melioracyjnym
  • zniszczony przód niebieskiego samochód w rowie melioracyjnym