W zaległym meczu czwartej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15, piłkarzom Unii Tarnów nie udało się przerwać serii spotkań bez porażki Wisły Kraków. W pojedynku rozegranym wczoraj na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach, drużyna trenera Łukasza Jamroga przegrała 1-3 (0-2).

Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-15 w piłce nożnej: Unia Tarnów - Wisła Kraków

Wicelider z Krakowa objął prowadzenie już w 12 min, gdy Jan Mazurkiewicz skapitulował po strzale Tomasza Stanaszka. Chwilę przed przerwą (39 min) prowadzenie Wisły podwyższył natomiast Jakub Krzyżanowski.

Po zmianie stron padły również dwie bramki. W 50 min trzeciego gola dla przyjezdnych zdobył Adam Pieniądz, a cztery minuty później, honorową jak się później okazało, bramkę dla „Jaskółek” strzelił Szymon Zbierzkowski.

Mimo tej przegranej, tarnowianie utrzymali siódme miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę, 8 maja czeka ich kolejny pojedynek z niepokonanym w tym sezonie zespołem. W wyjazdowym meczu zmierzą się z zajmującą trzecią lokatę, Koroną Kielce.

Unia: Jan Mazurkiewicz – Szymon Zbierzkowski, Kacper Konieczny, Łukasz Musiał (41 Szymon Kolasiński), Filip Szczurek (41 Filip Padło), Eryk Kurek (41 Franciszek Woloszczuk), Przemysław Dzióbak, Filip Bober, Olaf Kantor, Fabian Jasiak (66 Miłosz Różycki), Jakub Hajdo.