Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Chcą pomóc doświadczonym przez los kobietom poczuć się wyjątkowo. Tarnowska Grupa Czarownice zorganizowała niezwykłą zbiórkę kosmetyków i produktów higienicznych, które mają trafić do pań z Domu Samotnej Matki w Tarnowie z okazji Dnia Kobiet.

zbiórka dla kobiet

Podopieczne Domu Samotnej Matki na co dzień mierzą się z wieloma kłopotami, stąd pomysł, aby z okazji święta kobiet zorganizować dla nich zbiórkę kosmetyków. – Chcemy, żeby panie poczuły się wyjątkowo, że są potrzebne. Jest to inicjatywna, która ma przypomnieć o tym, jak małe gesty, mogą poprawić samopoczucie i sprawić, że panie poczują się piękne i docenione - wyjaśniła Beata Janowska – Ptasznik, koordynatorka akcji.

Pomagać może każdy – Udało się nam już zebrać trochę produktów i najlepsze jest w tym to, że kobiety chcą sobie nawzajem i bezinteresownie pomagać – dodała pani Beata. Kosmetyki można przynosić do salonu fryzjerskiego przy ul. Krasińskiego 46 do niedzieli, 7 marca. Dary zostaną przekazane dzień później, czyli w święto kobiet.

Potrzebne są zarówno produkty pielęgnacyjne, takie jak szampony i odżywki do włosów, żele i mydła pod prysznic, lakiery do włosów, kremy do twarzy, balsamy do ciała, jak i kolorowe, czyli szminki, pudry, róże, a także artykuły higieniczne. Warto wspomnieć, artykuły powinny być nowe i nieużywane.

 

(pm)