Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Te wzory na bluzach to absolutny hit 2020 roku

W pogoni za modą możemy czasem pójść o krok za daleko. Warto w takich momentach usiąść, spojrzeć na swoją garderobę i zastanowić się, w którym momencie popełniliśmy błąd. Chociaż o gustach nie należy dyskutować, warto do kwestii odzieży podejść z pewnym dystansem. Ekstrawaganckie kreacje mogą w pewnym momencie okazać się zbyt odważne.

Jakie bluzy męskie będą hitem roku 2020? Warto zainteresować się nad tym wcześniej, by zacząć układać swoją kolekcję. Bluzy dla mężczyzn nie muszą być bogato zdobione lub przesadnie skromne, by były zgodne z panującymi trendami. Co w tym roku proponuje nam świat mody?

Kontrastowy wzór na klatce piersiowej

Klasyczny napis lub niewielka prostokątna - ewentualnie okrągła - grafika na klatce piersiowej to już klasyka. Najczęściej taki motyw nadrukowywany jest w kontrastowym kolorze w stosunku do materiału bluzy. Daje to ciekawy, lecz widoczny efekt. Nieco bardziej stonowaną propozycją są jednokolorowe motywy tworzące spójną całość. Wzór w takich projektach naniesiony jest zazwyczaj przy pomocy folii flex lub flock, więc mimo monokoloru, grafika odróżnia się od materiału bluzy, oferując interesujący rezultat.

Co z nadrukami na plecach? Raz na jakiś czas pojawiają się one w kolekcjach zarówno projektantów, jak i popularnych sieci odzieżowych. Warto zastanowić się nad tym, czy nie jest to dobra opcja. Nie jest to jednak kreacja dla wszystkich. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, nie ma sensu kupować takiej propozycji na siłę. Jest dużo ciekawych alternatyw.

Basic, czyli elegancki minimalizm

Wciąż nie możesz zdecydować się, który model zaspokoi Twoje potrzeby? Warto postawić na basic z niewielkim logo na klatce piersiowej. Jeżeli chcesz nieco urozmaicić swoją szafę, rób to za pomocą kolorów. Bordowa bluza męska basic w serek lub w wersji slim to świetna alternatywa, dzięki której podkreślisz sylwetkę. Dodatkowo otrzymasz niezwykle modną bluzę, którą często wybierają celebryci, których znamy z czerwonych dywanów. O popularności bluz typu basic można przeczytać na stronie: https://www.rdc.pl/sponsorowany/modna-bluza-meska-oto-5-najlepszych-propozycji/.

Zdobienia na rękawach

Po nadrukach na klatce piersiowej lub plecach przyszedł czas, by producenci odzieży i projektanci zajęli się rękawami. Od kilku sezonów możemy zaobserwować trend polegający na wykorzystaniu zdobień, wzorów i grafik na rękawach. Na froncie bluzy znajduje się natomiast niewielkie logo firmy. Jakie są najpopularniejsze propozycje? W zależności od stylu danej marki znajdziemy tam między innymi naszywki, japońskie symbole kulturowe czy znaki z chińskiego alfabetu.