Kosmetyki wysokiej jakości

Każdy z nas stara się swoim wyglądem jak najwięcej wyrazić. Robimy to na różne sposoby. Często ukazuje to styl w którym się ubieramy. Jedni ubierają się w to co jest aktualnie na topie, inni zaś czerpią inspiracje ze stylów, które były modne jakiś czas temu. Tak więc często możemy ujrzeć na ulicy ludzi ubranych w stylu lat 90. W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć jakąś dobrą inspiracje. Wystarczy przeszukać parę stron w internecie i od razu mamy przed sobą bardzo wiele ciekawych kreacji, których możemy użyć. Sprawę ułatwia też szeroki dostęp do ubrań w sklepach odzieżowych. Warto jednak pamiętać, że ubiór to nie wszystko jeżeli chodzi o naszą prezencję. Dużą rolę odgrywają też kosmetyki. Warto używać kosmetyków dobrej jakości, takich, które utrzymują długo swój efekt, nie mają skutków ubocznych i są wykonane z dobrych materiałów. Warto więc sprawdzić ofertę kosmetyków Estee Lauder. Można je dostac na stronie drogerii indizio - https://indizio.pl/pl/producer/Estee-Lauder/510# 

Czym jest Estee Lauder

Nazwa marki pochodzi od założycielki. Estee Lauder zaczęła produkować kremy w swojej kuchni w 1946 roku. Rezultat ich użycia okazał się bardzo dobry. Dziś już kosmetyki Estee Lauder nie są produkowane w kuchni, lecz są bardzo dużym amerykańskim koncernem kosmetycznym. Firma oferuje bardzo luksusowe podkłady, kremy, koncentraty pod oczy czy też perfumy. Jest to marka doceniana przez wiele osób. Kojarzy się z luksusem i prestiżem. Jakie więc kosmetyki Estee Lauder możemy znaleźć w drogerii indizio?

Estee Lauder Double Wear 2N1 Desert Beige

Produkt ten to bardzo wysokiej jakości podkład do makijażu. W przypadku wielu innych podkładów dostępnych na rynku, częstym powodem zmiany podkładu na inny jest jego zapach. W przypadku Estee Lauder ten problem nie występuje. Podkład jest nie tylko bezzapachowy, lecz także beztłuszczowy. Dużym plusem produktu jest również to, że nie farbuje ubrań. Produkt ten odznacza się równiez bardzo dużą odpornościa na czynniki takie jak upały, wzmożona aktywność fizyczna czy pot. Nie rozmywa się, a efekt utrzymuje bardzo długo bo aż do 24 godzin. Na stronie drogerii indizio produkt ten dostępny jest w ciekawym zestawie zawierającym kosmetyk i pompkę, która pozwala odmierzyc odpowiednią ilośc podkładu i sprawia, że nakładanie go jest bardziej komfortowe. 

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Matrix

Jest to kolejny produkt amerykańskiej marki Estee Lauder. Kosmetyk ten jest koncentratem pod oczy, który ma za zadanie zniwelować efekty starzenia się pod oczami. Pomaga z problemami suchej skóry pod oczami, a dzięki ciekawej technologii kosmetyk ten jest bardzo dużym sprzymierzeńcem w walce z mikro ruchami. Pomaga też zwalczyć cienie pod oczami, odpowiednio nawilża i sprawia, że spojrzenie staje się bardziej promienne i jasne

Perfumy marki Estee Lauder

Wiele kobiet z pewnością doceni ofertę zapachów Estee Lauder. Ciekawym zapachem jest szczególnie Estee Lauder Brasil Dream. To kompozycja nut jaśminu, ananasa, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, drzewa sandałowego i kokosa. Nuty te sprawiają, że perfumy Brasil Dream są idealną opcją na lato. Swoim zapachem kojarzyć się mogą z wakacjami, słońcem i Brazylią.