Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Samochód na abonament – 5 powodów, dla których warto wybrać usługę

Wynajem auta to usługa nie tylko dla firm – również klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne oferty, które pozwolą im zyskać luksusowe auto w niskiej cenie. Samochód na abonament jest najnowszą opcją o bardzo ciekawych zasadach – poznaj 5 powodów, dla których warto się na nią zdecydować!

  1. Samochód w abonamencie, czyli nowe auto w niskiej cenie

Abonament na samochód to ciekawe rozwiązanie wynajmu, skierowane do osób, które chcą jeździć nowym autem, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Zasady są proste – klient zyskuje nowy samochód abonament jest natomiast jedyną formą płatności, jaka go obowiązuje przez cały okres umowy. Zobowiązanie nie jest przy tym problematyczne, trwa bowiem 12 miesięcy – po tym okresie klient zwraca auto i nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Może w takiej sytuacji zrezygnować z usługi lub zdecydować się na nową umowę, wybierając dla siebie kolejny nowy model samochodu.

Cena wynajmu to abonament, którego wysokość jest zależna od wybranego modelu auta oraz pakietu abonamentowego. Klient może wybierać wśród samochodów różnej klasy i o różnym wyposażeniu, stąd różnice w cenie. Pakiety abonamentowe natomiast różnią się zawartymi w nich dodatkowymi usługami. Klient decyduje się na taką opcję, która najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom, również pod kątem ceny.

  1. Duży wybór luksusowych samochodów

Auta na abonament to nie byle jakie modele – wśród dostępnych samochodów znajdziemy takie, które pochodzą od najbardziej cenionych na rynku marek, jak Lexus, Mercedes, Volvo czy Audi. Dostępne są najnowocześniejsze wersje o różnym wyposażeniu i typie nadwozia, co pozwoli każdemu klientowi na znalezienie modelu odpowiadającego mu pod względem zarówno linii, jak i wygody i bezpieczeństwa jazdy oraz osiągów. Auta są również dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dodatkową personalizację wyboru.

Każdy dostępny samochód na abonament pochodzi prosto z polskiego salonu – przy każdej umowie otrzymuje się nowe auto. Są one także na gwarancji producenta, dzięki czemu nie trzeba bać się żadnej awarii.

  1. Dostęp do dodatkowych usług

Co ważne, samochód na abonament to nie tylko możliwość wynajmu auta na rok. W ramach niektórych pakietów, usługa może być także rozszerzona o dodatkowe usługi, związane bezpośrednio z codziennym użytkowaniem pojazdu. Znajdują się wśród nich np.:

  • możliwość serwisowania i wykonywania przeglądów samochodu na autoryzowanej stacji obsługi,
  • zapewnienie przez wypożyczalnię pełnego pakietu AC i OC,
  • zapewnienie przez wypożyczalnię kompletu opon zimowych, a także ich składowanie i wymiana w sezonie.
  1. Proste zasady abonamentu na samochód

Samochód w abonamencie to oferta zaprojektowana w taki sposób, by była przyjazna każdemu użytkownikowi. Jej zasady są bardzo proste, dzięki czemu nie wymaga długotrwałej weryfikacji czy wielu formalności. W krótkim czasie klient otrzymuje do swojej pełnej dyspozycji wybrane auto i może z niego korzystać przez 12 miesięcy. Nie ma tu ukrytych kosztów czy niejasności, a umowa kończy się wraz z upłynięciem roku.

  1. Nowy samochód co rok

Auto na abonament to możliwość wymiany modelu samochodu co rok – po zakończeniu umowy można bowiem bez problemu podpisać kolejną, i w jej ramach również otrzyma się wybrany model prosto z salonu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie zadbane auta w idealnym stanie technicznym i wizualnym, znajdujące się na gwarancji producenta.

Samochód na abonament to bardzo korzystna opcja – otrzymuje się nie tylko nowe auto na bardzo korzystnych warunkach finansowych, ale także dodatkowe opcje, które ułatwią codzienne użytkowanie pojazdu. Warto zdecydować się na usługę i wybrać dla siebie atrakcyjne auto z wypożyczalni samochodów luksusowych.