Rozmarzone poranki z Kicią Kocią i Basią w kinie Marzenie w Tarnowie
W czerwcu najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w „Rozmarzonych porankach” w kinie Marzenie. To wyjątkowe sobotnie spotkania z ulubionymi bohaterami bajek - Kicią Kocią i Basią.
  1. Spotkanie z Kicią Kocią 1 czerwca.
  2. Film „Kicia Kocia w przedszkolu”.
  3. Spotkanie z Basią 8 czerwca.
  4. Film „Basia – jestem w sam raz”.

Dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 6 lat, czerwiec zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Już 1 czerwca mali widzowie będą mogli spotkać się z dużą maskotką Kicią Kocią. Przed projekcją filmu „Kicia Kocia w przedszkolu” organizatorzy przygotowali specjalne zabawy tematyczne.

Tydzień później, 8 czerwca, na ekranie pojawi się film „Basia – jestem w sam raz”. Przed seansem dzieci będą miały okazję uczestniczyć w zabawach, które mają na celu zaczarowanie kina i wspólną zabawę.

Spotkania te są częścią cyklu „Rozmarzone poranki”, który zyskał ogromną popularność wśród najmłodszych mieszkańców. Zabawy przed seansem potrwają około 30 minut, a same projekcje rozpoczną się o godzinie 11.

Bilety na te wydarzenia można nabyć w kasie kina oraz online w cenie 10 zł. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 688 88 85. Warto dodać, że „Rozmarzone poranki” są również związane z 38. Tarnowską Nagrodą Filmową, co dodaje im dodatkowego prestiżu.

Daty kolejnych spotkań w ramach tego cyklu będą podawane na bieżąco, więc warto śledzić informacje na ten temat. To doskonała okazja, aby spędzić sobotnie przedpołudnia w kinie i wprowadzić dzieci w świat kina poprzez interaktywne zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami.


Na podstawie: Urząd Miasta w Tarnowie