UM Tarnów: Bezpłatne zabawy z angielskim

1 min czytania

Filia nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie (ul. Romanowicza 38 b) zaprasza dzisiaj najmłodszych tarnowian na bezpłatne zajęcia z wykorzystaniem języka angielskiego. Rozpoczną się one o godz. 16.30.

Zajęcia poprowadzi Weronika Stańczyk, na co dzień lektorka w jednej z tarnowskich szkół języków obcych. Od dwóch lat uczy ona zawodowo języka angielskiego dzieci i młodzież. Jak mówi o sobie, odkąd pamięta zawsze chciała zostać nauczycielką i przekazywać wiedzę.

_- Lubię współpracować z dziećmi, odkrywać w nich talenty. To przynosi wiele radości i satysfakcji. Wierzę, że kształtowanie młodego pokolenia to coś bardzo ważnego! Prowadząc zajęcia staram się rozwijać zdolności językowe oraz motoryczne _ twierdzi Weronika Stańczyk.

Urząd Miasta Tarnowa, tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Bezplatne-zabawy-z-angielskim2

Autor: krystian