Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęło 9-letnie dziecko.

W niedzielę 21 maja 2023 roku około godziny 11:40 na tarnowskim odcinku autostrady (480 kilometr, 6 hm) na wysokości Biadolin Radłowskich w kierunku Tarnowa doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że dwa samochody osobowe mercedes oraz volkswagen jechały w tym samym kierunku i kilkadziesiąt kilometrów za węzłem Brzesko doszło do kontaktu między tymi pojazdami. W wyniku zderzenie samochód mercedes wjechał w bariery energochłonne oraz ekrany dźwiękochłonne, a przewożony 9-letni chłopiec w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w krakowskich szpitalu.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy 47 831 12 22 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.