Trzy punkty w trzech meczach to dorobek drużyn z Tarnowa występujących w rozgrywkach małopolskich lig siatkarskich. Dwa z nich zdobyły siatkarki UKS Jedynka, trzeci był dziełem zawodników MUKS Sokół-Gumniska.

W szóstym w tym sezonie spotkaniu pierwszej ligi małopolskiej, siatkarki UKS Jedynka Tarnów zmierzyły się w wyjazdowym meczu z UMKS Kęczanin Kęty. Po dwóch pierwszych setach wygranych przez podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby, w dwóch kolejnych górą były gospodynie. O zwycięstwie decydował więc tie-break. Tym razem na szczęście nie sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło mówiące, że jeśli nie wygrywa się w trzech setach, to przegrywa się w pięciu. Piąta partia po zaciętej walce padła łupem tarnowianek, które wygrały cały mecz 3-2 (25-16, 25-22, 22-25, 17-25, 15-13) i plasują się obecnie na czwartej pozycji w tabeli.

W pierwszej lidze małopolskiej mężczyzn, Iskierka Tarnów w meczu drużyn zajmujących dwa ostatnie miejsca w tabeli zmierzyła się w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach z UKS Zalew Świnna Poręba. Spotkanie to zakończyło się porażką naszego zespołu 0-3 (16-25, 18-25, 21-25). Na kolejkę przed końcem pierwszej rundy, ekipa trenera Andrzeja Łosia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Z porażką pogodzić musiała się również występująca w drugiej lidze małopolskiej mężczyzn, drużyna MUKS Sokół-Gumniska Tarnów. Podopieczni trenera Zygmunta Warchoła zdobyli jednak jeden punkt, w wyjazdowym pojedynku przegrywając 2-3 (18-25, 24-26, 25-19, 25-22, 13-15) z UKS Sparta AGH II Kraków. Po sześciu rozegranych meczach, tarnowianie zajmują trzecie miejsce w tabeli.