Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Optiva Matt 5 to jedna z najbardziej popularnych farb pochodzących z oferty marki Tikkurila. Jej kompozycja to esencja innowacji. Produkt jest idealnym przykładem nowatorskich rozwiązań, jeśli chodzi o rynek farb o zastosowaniu dekoracyjno-ochronnym. Wyróżnia go podwyższony stopień podporności na zmywanie, dzięki czemu z powodzeniem można go myć, a nawet szorować. Farba Tikkurila Optiva Matt 5 to idealna propozycja do malowania ścian w biurowcach, placówkach oświatowych, galeriach handlowych oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Wszystko ze względu na formułę, która pozostaje niemal zupełnie obojętna na powstawanie uszkodzeń mechanicznych oraz występowanie poważnych zabrudzeń. Omawiana farba to prawdziwa rewolucja na rynku artykułów malarskich. Warto wspomnieć, że Optiva Matt 5 każdego miesiąca cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony klientów.

Optiva Matt 5 i kilka słów o niezwykłych właściwościach farby

Farva Optiva Matt 5 znajdująca się w ofercie marki Tikkurila to produkt, którego niezwykle właściwości są bezpośrednim wynikiem kompozycji akrylowo-kompozytowej oraz posłużenia się technologią enkapsulacji. Takie połączenie umożliwia zwiększenie możliwości barierowych, jeśli chodzi o powierzchnie pokrywane produktem. Omawiana farba sama w sobie stanowi gwarancje osiągnięcia imponująco jednolitej struktury powłoki malarskiej. Klienci są usatysfakcjonowani pięknym połyskiem produktu, który utrzymuje się przez długi czas i zapewnia idealny wygląd malowanych powierzchni.

Optiva Matt 5 — wodorozcieńczalna farba lateksowa o wysokiej jakości

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że Optiva Matt 5 jest dostępna w pełnej gamie barw, co w znaczący sposób ułatwia konsumentom wybór. Producent dołożył wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich interesantów i nie ograniczać ich pod żadnym względem. Obecnie liczba dostępnych kolorów wynosi ponad 13 tysięcy! Występują w niej zarówno cukierkowe odcienie różu i fioletu, jak i żywe i mocno nasycone niebieskości, zielenie i żółcie. Wszystkie farby cechuje wysoki poziom napigmentowania, co jest szczególnie warte uwagi. Interesujący dla wielu będzie także fakt, że farby Tikkurila Optiva Matt 5 są dostępne w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy może dopasować produkt idealnie względem własnych potrzeb.

Na czym polega fenomen farb Tikkurila Optiva Matt 5?

Omawiane produkty malarskie zyskały swoją popularność przede wszystkim dzięki swojej uniwersalności. Zainteresowanie wokół nich wzrosło również ze względu na fakt, że znajdowały one zastosowanie nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych, ale również w:

  • biurowcach,
  • placówkach szkolnych,
  • szpitalach,
  • salach operacyjnych,
  • pomieszczeniach do przeprowadzenia zabiegów,
  • zakładach produkcyjnych,
  • laboratoriach,
  • stacjach dializ,
  • halach magazynowych.

Warto jednak pamiętać, że nie zaleca się pokrywania ścian farbami Optiva Matt 5 tam, gdzie występuje bezpośredni kontakt z żywnością (np. punkty sprzedaży mięsa i wędlin).

Interesujące może wydać się również to, że farba ta z powodzeniem może zostać użyta do pokrycia powierzchni ścian wykonanych z karton-gipsu, tynku cementowo-wapiennego lub gipsowego, a także betonu. Co więcej, produkt sprawdzi się również podczas wykonywania prac z zakresu renowacji pomieszczeń i odświeżania starej powłoki malarskiej. Nie trudno zatem zauważyć, że Optiva Matt 5 to farba o wysoce uniwersalnym zastosowaniu. To właśnie z tego powodu cieszy się ona tak dużą popularnością, Tysiące konsumentów z całego świata rekomenduje ją jako jedną z najlepszych, z jakimi kiedykolwiek mieli do czynienia.