Warsztaty malarskie dla dorosłych w Bibliotece Pedagogicznej
Biblioteka Pedagogiczna zaprasza dorosłych na letnie warsztaty malarskie. W programie znajdzie się zarówno malowanie w plenerze, jak i zajęcia stacjonarne. To doskonała okazja, by odkryć w sobie artystę pod okiem ukraińskiej malarki Leny Kovalenko.

Letnie warsztaty malarskie dla dorosłych w Bibliotece Pedagogicznej

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkich dorosłych miłośników sztuki na wyjątkowe warsztaty malarskie zatytułowane „Malować każdy może”. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i odkrywać nowe techniki malarskie pod okiem doświadczonej artystki.

Program warsztatów i prowadząca

Zajęcia poprowadzi Lena Kovalenko, uznana ukraińska artystka, która zadba o inspirującą atmosferę i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Warsztaty będą odbywać się zarówno w plenerze, jak i w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Nowy Świat 30. Uczestnicy mogą liczyć na pełne wsparcie oraz wszystkie niezbędne materiały malarskie.

Terminy i zapisy

Warsztaty zaplanowano na poniedziałki (15 i 22 lipca), środy (17 i 24 lipca) oraz piątki (19 i 26 lipca) w godzinach od 9:00 do 12:00. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod numerem 14 621 73 90. Termin zgłoszeń to najpóźniej dzień przed planowanymi warsztatami.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie internetowej Biblioteki. Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik będzie mógł odkryć w sobie artystę w miłej i inspirującej atmosferze. „Odkryj w sobie artystę! Zapewniamy miłą atmosferę, wszystkie potrzebne materiały, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego uczestnika” – zachęcają organizatorzy.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozwijać swoje umiejętności malarskie i spędzić czas w kreatywnym otoczeniu. Warsztaty to nie tylko nauka, ale także świetna zabawa i możliwość poznania innych pasjonatów sztuki. Do zobaczenia na zajęciach!


Źródło: Urząd Miasta Tarnowa