Dwudziestą czwartą już kolejkę spotkań rozegrały podczas weekendu zespoły rywalizujące o punkty w czwartej grupie drugiej ligi piłki ręcznej mężczyzn. Rezerwy Grupy Azoty Unii Tarnów w wyjazdowym meczu uległy 25-36 (13-20) liderowi, „siódemce” SPR Orzeł Przeworsk i klasyfikowane są na szóstej pozycji.

Mecz drugiej ligi piłki ręcznej mężczyzn: Grupa Azoty Unia II Tarnów - SPR Orzeł Przeworsk

W 2 min po akcji Korneliusza Małka było 1-1, trzy minuty później gospodarze prowadzili już 5-1. W 7 min Mateusz Świerk doprowadził do wyniku 6-3. Kolejne minuty należały do drużyny trenera Szczepana Greczyńskiego, która w 10 min po rzucie Kacpra Bednarza wygrywała 7-6. Prowadzeniem tym nie cieszyli się jednak tarnowianie zbyt długo, w 15 min po bramkowych akcjach duetu Kacper Kornafel – Mateusz Świerk, przegrywali bowiem 7-10. Cztery minuty później było 11-9, w 24 min ekipa z Przeworska  prowadziła natomiast 15-9 (był to m.in. efekt niewykorzystanych przez Jakuba Kociubę i Korneliusza Małka rzutów karnych). Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy, Jakub Pogonowski zmniejszył straty Grupy Azoty Unii II do czterech bramek (16-12). Końcówka tej części meczu przebiegała jednak pod dyktando gospodarzy, którzy po dwóch bramkach Mateusza Świerka zeszli do szatni z siedmiobramkową przewagą.

W 34 min prowadzenie Orła wzrosło do dziewięciu „oczek” (22-13). Fragment meczu między 37 a 40 minutą gospodarze wygrali natomiast 4-0 i po dwóch rzutach doskonale znanego tarnowskim kibicom Emiliana Jewuły wygrywali 26-15. W 47 min Jakub Czapka doprowadził do wyniku 30-18, a na siedem minut przed końcem, po akcji Pawła Kubika miejscowi wygrywali 34-20. W końcówce tarnowianie zmniejszyli nieco dzielący ich od rywali dystans, przegrywając ostatecznie różnicą 11 bramek.

Grupa Azoty Unia II: Mateusz Chłopek, Olaf Drajewicz – Michał Mucha 5, Jakub Kociuba 5, Jakub Pogonowski 4, Kacper Bednarz 3, Marek Małek 3, Mateusz Hoim 2, Klaudiusz Kasprzyk 2, Sebastian Kula 1, Kacper Bień, Dominik Starzyk, Kacper Tuman, Kacper Zając.