Trenowana przez Michała Madejskiego drużyna SMS XXI LOS Jedynka Tarnów w pięknym stylu wywalczyła awans do pierwszej ligi małopolskiej w siatkówce kobiet. Tarnowianki zakończyły sezon z kompletem dziewięciu zwycięstw, oddając rywalkom zaledwie cztery sety.

Siatkarki SMS XXI LOS Jedynka Tarnów

Na zakończenie rozgrywek, siatkarki SMS XXI LOS Jedynka w zaległym spotkaniu ósmej kolejki zagrały na wyjeździe z SMS Sparta UJ Kraków. W pierwszym secie tarnowianki nie dały gospodyniom najmniejszych szans na nawiązanie wyrównanej walki. W dwóch pozostałych gra, była znacznie bardziej wyrównana, w obu górą były jednak podopieczne trenera Michała Madejskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 3-0 (25-14, 25-23, 25-21).

Jak już wspomnieliśmy, ekipa SMS XXI LOS Jedynka odniosła w rozgrywkach drugiej ligi małopolskiej komplet dziewięciu zwycięstw. W spotkaniach rozegranych w hali przy ul. Szujskiego, gospodynie wygrały po 3-1 z Popradem II Stary Sącz i WTS Solna II Wieliczka oraz zwyciężyły bez straty seta UKS Victoria Witkowice i Prądniczankę Kraków. W meczach wyjazdowych, rozegranych przed niedzielnym spotkaniem z SMS Sparta UJ, pokonały natomiast: 3-1 Wisłę II Kraków, 3-0 Podkarpacie Bobowa, 3-1 AGH Kraków oraz 3-0 Sandecję II Nowy Sącz.

SMS XXI LOS Jedynka: Katarzyna Dyrek, Karolina Kopera, Gabriela Uriasz, Nina Chojnacka, Karolina Gandor, Julia Hebda, Gabriela Niedbała, Wiktoria Salamon, Aleksandra Antas, Marta Dąbrowska, Marlena Najder, Dominika Drewniak (libero), Wanessa Czech (libero).