Pierwsze w tym roku międzynarodowe starty mają za sobą młodzi kierowcy kartingowi, reprezentujący barwy TTSK K-Team Tarnów. Z bardzo dobrej strony pokazał się Maciej Gładysz, kończąc rywalizację na siódmej i czwartej pozycji.

Na inaugurację sezonu tarnowianie zaprezentowali się na torze Adria International Raceway, na którym rozegrane zostały zawody WSK Super Master Series 2020. Występujący w klasie Mini, Maciej Gładysz, w kwalifikacjach zajął w gronie 85 zawodników drugie miejsce. Po biegach kwalifikacyjnych klasyfikowany był na siódmej pozycji, a rywalizacja w prefinale dała mu szóstą lokatę. W finale zawodnik TTSK K-Team przyjechał natomiast na siódmym miejscu.

Startujący w klasie OK, Marcel Kuc rozpoczął starty od 29. miejsca w kwalifikacjach (na 71 startujących). Biegi kwalifikacyjne ukończył na 40. pozycji, a w prefinale był trzynasty. W finale, po pechowym incydencie na torze nie ukończył natomiast wyścigu i ostatecznie sklasyfikowany został na 32. miejscu.

Kolejną imprezą, w której wystartowali nasi zawodnicy był jubileuszowy, 25. Winter Cup rozegrany podczas minionego weekendu na torze w Lonato. W kwalifikacjach klasy Mini Rok, Maciej Gładysz miał problemy techniczne, na skutek których ukończył rywalizację na 25. miejscu (do rywalizacji w tej klasie przystąpiło 64 kartingowców). Znacznie lepiej powiodło mu się w kolejnych startach. W kwalifikacjach uplasował się na ósmym miejsce, w prefinale był siódmy, w finale minął natomiast metę jako czwarty.

Rywalizujący w klasie OK, Marcel Kuc również nie ustrzegł się problemów w kwalifikacjach, w których w gronie 85 zawodników uplasował się na 53. miejscu. W kolejnych występach młody tarnowianin sukcesywnie poprawiał zajmowane lokaty. Po biegach kwalifikacyjnych był 38., w prefinale zajął 31. miejsce, w finale był natomiast 27.

Kolejny start czeka zawodników tarnowskiego klubu już w tym tygodniu (20-23 lutego). Wezmą oni udział w odbywających się w Lonato zawodach WSK Super Master Series 2020.