W dniu 18 maja br. na terenie hali klubu sportowego „Bronowianka” w Krakowie odbył się coroczny Turniej halowej piłki siatkowej policjantów woj. małopolskiego o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie".

W turnieju udział wzięło 7 drużyn z całej małopolski. Wśród reprezentacji z Nowego Sącza, Brzeska, Gorlic, Nowego Targu, Zakopanego oraz Krakowa znalazła się również drużyna Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Turniej obfitował w wiele ciekawych akcji pod siatką, a emocji nie brakowało do samego końca, o czym świadczą dodatkowe sety, dzięki którym zostali wyłonieni zwycięscy. To dzięki wysokim umiejętnościom zawodników wszystkich drużyn sprawiły, że większość meczy była bardzo zacięta i pełna emocji. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na poziom zorganizowanych zawodów.

Turniej wygrała drużyna Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Krakowie, która w finale pokonała ekipę z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu (2:0).

W meczu o III miejsce pomiędzy Komendą Miejską Policji w Tarnowie, a Komendą Powiatową Policji w Zakopanem dla wyłonienia zwycięscy potrzebny był dodatkowy set. W mim lepsi okazali się policjanci z Tarnowa, którzy ostatecznie zajęli trzecie miejsce w krakowskim turnieju wygrywając 2:1 z kolegami z Zakopanego.

Turniej halowej piłki siatkowej policjantów woj. małopolskiego o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie"