Adam Kieroński po raz kolejny triumfował w rozgrywkach Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. W rozegranym podczas weekendu w Radomiu ósmym turnieju z tego cyklu, tarnowianin odniósł trzecie w sezonie zwycięstwo, po raz siódmy stając na podium.

W rozgrywkach grupowych nasz zawodnik nie stracił seta, pokonując 3-0 (11-3, 11-6, 11-9) Krzysztofa Sobczaka z Limanowej oraz 3-0 (11-7, 11-7, 11-9) Kazimierza Żylińskiego z Burdeniszek. W pierwszej rundzie turnieju głównego, Adam Kieroński miał wolny los, w drugiej zwyciężył natomiast 3-0 (13-11, 11-6, 11-4) Dariusza Skowrońskiego z Warszawy. Jego ćwierćfinałowym rywalem był Marek Strzałka z Krakowa, a pojedynek ten zakończył się wygraną tarnowianina 3-0 (11-6, 11-7, 11-3).

W półfinale Adam Kieroński zwyciężył 3-1 (11-6, 11-9, 10-12, 11-9) Tadeusza Piotrowskiego z Zawiercia i był to jedyny set stracony przez niego w całym turnieju. W pojedynku finałowym pokonał bowiem 3-0 (11-6, 11-7, 11-7) Adama Kleczkowskiego z Lublina.