Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza dzieci od 7 do 12 roku życia na feryjne warsztaty z Janem Brzechwą. To muzyczno-aktorskie spotkania dla najmłodszych, którym teatr i występy na scenie nie są straszne.

teatr

Warsztaty będą prowadzone pod hasłem „Lata paszek”, czyli na podstawie bajki Jana Brzechwy, do której muzykę napisał Mieczysław Janicz. Podczas spotkań dzieci wspólnie pośpiewają, poruszają się i pobawią w teatr. - Na chwil parę przeniesiemy się do ptasiej społeczności i sprawdzimy jak bardzo różni się od naszej, a może w ogóle – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty będą się składać z ćwiczeń z emisji głosu, nauki tekstów na pamięć, ćwiczenia synchronizacji ruchowej, nauki pracy w grupie, tworzeniu elementów kostiumów i scenografii. Będzie także finałowy pokaz dla opiekunów. Spotkania poprowadzi aktorka Kinga Piąty, muzyk Piotr Niedojadło oraz opiekunka Agnieszka Jasielec.

Zajęcia będą się odbywać w drugim tygodniu ferii, czyli od 24 do 28 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. W cenie warsztatów wliczony jest obiadowy catering.

Zapisy odbywają się w Biurze Promocji i Organizacji Widowni do środy 19 stycznia, pod numerami tel. 14 688-32-87, 784-976-025.

(mt)