Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Rozmowy z poslanka Józefa  szczurek Żelazko oraz wicemarszałkiem Józefem gawronem w starostwie powiatowym w Tarnowie

Posłanka Józefa Szczurek - Żelazko i wicemarszałek Józef Gawron spotkali się w starostwoe powiatowym w Tarnowie. Rolę gospodarza pelnił starosta Roman Lucarz. W spotkaniu uczestniczyli także wicestarosta Jacek Hudyma i etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach.

 

Rozmowy dotyczyły ważnych inwestycji drogowych realizowanych na terenie powiatu tarnowskiego, a przede wszystkim budowy łącznika autostradowego z Mościc do Wierzchosławic z węzłem autostradowym “Tarnów-Mościce” w Wierzchosławicach oraz remontu mostu w Ostrowie na Dunajcu.

Samorządy dokładaja wszelkich starań, aby infrastruktura drogowa w Małopolsce była coraz lepsza. Przedsięwzięcia te poprawią bezpieczeństwo kierowców i ułatwią komunikację w tej części Małopolski. Drugim wątkiem, który został podjęty podczas rozmów była realizacja projektów edukacyjnych w powiecie tarnowskim.

na poslanka jozefa szczurek Zelazko wicemarszałek Józef gawron a także starosta Roman Łucarz wicestarosta Jacek Hudyma i etatowy członek zarządu Tomasz stelmach r

Posłanka Józefa Szczurek - Żelazko oraz Wicemarszałek Józef Gawron zadeklarowali chęć współpracy z naszym samorządem, a także wsparcie wszelkich przedsięwzięć i projektów realizowanych przez Powiat Tarnowski.